Miło Cię widzieć, czyli co znajdziesz w Uważalni

 

 

 

Cieszę się, że internetowe ścieżki doprowadziły Cię do miejsca, które nazwałam Uważalnia. Miło Cię poznać, nazywam się Dorota Piasecka i jestem certyfikowaną nauczycielką uważności i współczucia, tutorką w Mindfulness Association.

Prowadzę kursy mindfulness MBLC, czyli Życia w Oparciu o zasady Uważności oraz  Życia w oparciu o współczucie Compassion CBLC certyfikowane i opracowane przez Mindfulness Association Polska.

Od niedawna prowadzę też zajęcia dla młodzieży i nastolatków – kursy Życia w oparciu o zasady Uważności dla młodzieży MBLC-YA.

Uważność – mindfulness – to zauważanie tego, co się wydarza wtedy, kiedy się wydarza, bez oceniania.

Zaczyna się od obserwowania, bycia świadomym, wyłączenia autopilota. Tak, aby choć przez chwilę znaleźć się ciałem i umysłem w jednym miejscu, dostrzegając bogactwo wrażeń, tego co nas otacza i tego co dzieje się w nas samych.

Uważalnia  powstała jako przestrzeń do obserwowania siebie i rozwijania uważności i współczucia, która oferuje szkolenia mindfulness w kameralnych grupach, w ciepłej i życzliwej atmosferze. Spotykamy się na Zoom i stacjonarnie w Warszawie i okolicach.

Zapraszam na certyfikowane 8 tygodniowe kursy mindfulness MBLC, kursy compassion CBLC, spotkania i warsztaty.

Znajdziesz tu także wiedzę, inspiracje i informacje o praktyce uważności.