Co piszą uczestnicy o kursie?

Rekomendacje kurs Życia w oparciu o Uważność, co piszą po kursie uczestnicy wiosennych edycji:
“Nie zapomnę rodzynki – banalne, a jednak naprawdę zmieniło mój sposób patrzenia na świat, skłoniło do przemyśleń i mam wrażenie, że w tym naprawdę tkwi tajemnica szczęścia :)”
“Z przyjemnością uczestniczyłam w kursie, był to dla mnie mile spędzony czas, dający możliwość wyciszenia, odprężenia i nauki uważnego spoglądania na otoczenie i na siebie oraz umiejętności radzenia sobie ze stresujacym tempem życia.”
“Kurs istotnie wspiera w dbaniu o swoją równowagę i dobry stan w codziennym życiu. Codzienne praktyki – na tyle krótkie, że możliwe do wplecenia nawet w intensywne życie, wpływają znacząco na nasz ogólny stan. Potrafimy łatwiej akceptować i przyjmować to, co niewygodne, a też bardziej dostrzegać drobiazgi, które nam służą. Wydłuża nam się czas między bodźcem a reakcję -mamy przestrzeń na podjęcie decyzji. Polecam wszystkim, ale szczególnie rodzicom małych dzieci:) Świetny sposób na zadbanie o siebie, z korzyścią również dla bliskich.”
To tylko kilka opinii, rekomendacji.
Kurs ma charakter doświadczalny, nie wystarczy poczytać, trzeba go po prostu doświadczyć. Odłóż na bok wymówki i zacznij budować swoją odporność teraz, w tym miejscu, w którym aktualnie jesteś!