Poranny kurs mindfulness

  • Nowa Grupa Poranny kurs mindfulness już  od 1 lutego

zajęcia we wtorki w godz. 9:00-11:00

 

8 grupowych spotkań kursu online, kameralna grupa, praca własna w domu, wsparcie certyfikowanej trenerki metody MBLC, podręcznik, nagrania, certyfikat

Spotkania – kurs obejmuje osiem spotkań w grupie raz w tygodniu, każde trwa dwie godziny.  Miejsce to platforma do wideokonferencji Zoom, tak więc trening uważności odbywa się bez wychodzenia z domu, ale spotykamy się na żywo.
Kurs odbywa się realnie – wirtualne jest tylko miejsce, nie jest to zbiór nagrań czy materiał e-lerningowy. Spotkania nie są nagrywane.
Podczas spotkań omawiamy kolejne tematy kursu mindfulness, każde to prowadzone medytacje uważności, interaktywna praca w grupie, teoria, ćwiczenia, omawianie doświadczeń. W środku kursu odbywa się Dzień Uważności, sześciogodzinne spotkanie w weekend, pogłębiające efekty treningu.

Kameralna grupa – limit miejsc do 8 osób, co zapewnia komfort pracy, wsparcie grupy i trenera .
Certyfikowany kurs mindfulness on-line wymaga komputera z dostępem do internetu, kamerką i mikrofonem, tak aby móc czynnie uczestniczyć w spotkaniach. Zachowane są wszystkie wymagania z formy kursów stacjonarnych, możliwość dzielenia się doświadczeniem, udział w praktykach na żywo itd.

Praca własna w domu otrzymasz nagrane przez prowadzącą ćwiczenia do wykonywania w domu oraz zestaw wskazówek, inspiracji do wprowadzania uważności do codziennego życia. Praca z własna pomiędzy spotkaniami (min 30 min. dziennie) jest bardzo ważna w uzyskaniu efektów treningu.

Wsparcie certyfikowanej trenerki mindfulness – nie tylko podczas zajęć, ale także wsparcie pomiędzy spotkaniami i w praktyce domowej. Po kursie możliwość kontynuowania praktyki mindfulness podczas spotkań dla absolwentów i w zamkniętej grupie Absolwenci.

Materiały: nagrania medytracji uważności – pakiet praktycznych narzędzi do stosowania na co dzień, podręcznik opracowany przez Mindfulness Association

Certyfikat – całość zamyka certyfikat wydany przez Mindfulness Association potwierdzający osobistą praktykę mindfulness i udział w kursie uważności – warunkiem ukończenia kursu jest udział w spotkaniach.

Zapisy na rozmowę wstępną przed kursem, odpowiem na Twoje pytania, sprawdzimy czy to kurs dla Ciebie

Więcej informacji