Jesienny kurs mindfulness MBLC – niedziele

Kiedy tak dużo się dzieje i nasz system zagrożeniowy jest mocno pobudzony potrzebujemy znajdować równowagę i ukojenie, uważnie i życzliwie dbać o siebie. To już ostatni moment na zapisy na marcowe kursy mindfulness. Może to dla Ciebie teraz może być pomocne?

Uważność to życiowa umiejętność pomagającą lepiej stawiać czoła trudnościom i pełniej przeżywać życie, dostrzegając również pozytywne aspekty, dające poczucie szczęścia i budujące dobrostan.

Zapraszam na jesienne kursy  Życia oparte na Uważności Mindfulness Based Living Course (MBLC)

  • grupa w niedziele 18:00-20:00 zaczynamy 13 listopada

Czy warto w nim wziąć udział?
Najlepiej przeczytać co mówią absolwenci poprzednich edycji?

🔅 Zdecydowanie polecam. Poza oczywistym rozwijaniem uważności, która jest moim zdaniem kluczem do nie poddawania się swoim codziennym automatyzmom, kurs pozwala na spojrzenie na samego siebie oraz swoje myśli czy zachowania z postawą łagodności, zaufania i brakiem oceny, którą tak często sobie “fundujemy”.

🔅 Tak, kurs pozwala zauważyć wiele rzeczy wokół nas.
Pozwala zwolnić w życiu, być bardziej życzliwym dla siebie i innych, wrócić do korzeni. Daje naturalne narzędzia żeby poprawić sobie komfort życia. Miła prowadząca, ma pogodną, kojącą barwę głosu.

🔅 Tak, ponieważ uczy radzenia sobie ze stresem w dzisiejszych zagonionych czasach

🔅 Tak, Oczywiście, każdemu, kto potrzebuje poczuć się pewniej, bezpieczniej, spokojniej, kto szuka rozwoju i spotkania ze sobą

🔅 Tak, na pewno. Kurs to cudowna droga z powierzchownego chaosu w głąb siebie, by zwolnić i usłyszeć swój wewnętrzny głos.
To tylko niektóre z opinii. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i sprawdzić czy to trening dla Ciebie, zapraszam chętnie z Tobą porozmawiam.

📩 Zapraszam na jesienne edycje kursów mindfulness Życie w oparciu o uważność (MBLC )

  • grupa w niedziele 18:00-20:00 zaczynamy 13 listopada

Zapisy i bezpłatne konsultacje

z życzliwością
Dorota Piasecka