Dzień Otwarty Bez Masek – spotkanie mindfulness

18 lipca na Dzień Otwarty, spotkanie wprowadzające do mindfulness, w nowej lokalizacji na Pradze Południe, Ośrodek Terapeutyczny Bez Masek, ul Grochowska 357.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych mindfulness – uważnością. Nie trzeba mieć doświadczenia, wystarczy przyjść i podoświadczać.
Wiele osób myśli, że techniki mindfulness są trudne, że trzeba siedzieć godzinami w pozycji lotosu, w całkowitej ciszy. Albo że wiąże się to z religią, ideologią. Nic z tych rzeczy, to świecka metoda treningu umysłu opracowana przez Mindfulness Association.

A siedzieć można na krześle :-).

Zacznij tu gdzie jesteś, będzie trochę teorii i spora dawka praktycznych ćwiczeń. Na zakończenie sesja pytań i odpowiedzi.
Spotkanie wprowadzające do mindfulness, może być także wstępem do 8 tygodniowego kursu uważności – mindfulness MBLC, który startuje 19 września 2019!Obraz może zawierać: roślina, przyroda i na zewnątrz

Spotkanie pozwala poznać metodę, podstawowe praktyki, program kursu oraz osobę nauczyciela, nie zobowiązuje do udziału w kursie.

Więcej informacji o jesiennym kursie MBLC znajdziesz tutaj: https://uwazalnia.pl/kursy-mblc/
lub strona wydarzenia 8 tyg. Kurs Mindfulness MBLC (Życie w Oparciu o Uważność)

Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy: kontakt@uwazalnia.pl tel. 609038627 lub przez formularz https://forms.gle/4D4jioTZBGpe2jvs9

Prowadzący:
Dorota Piasecka – nauczyciel – trener Kursów Życia w Oparciu o Uważność MBLC (Mindfulness Based Living Course), w certyfikacji w Mindfulness Association, więcej informacji o mnie na stronie https://uwazalnia.pl/o-mnie-mindfulness-mblc/