Poranny kurs MBLC on-line

Zapraszam na trening uważności, certyfikowany kurs mindfulness MBLC w kameralnej grupie. Poranne godziny, przed pracą 🙂

Czemu ćwiczyć uważność w formie kursu?
Bo, aby trening działał potrzeba systematycznej pracy i motywacji i czasu.
Biorąc udział w kursie zyskujesz, nie tylko opiekę certyfikowanego nauczyciela i opracowany przez Mindfulness Association program treningu, ale przede wszystkim możliwość pracy w grupie, parach i indywidualnie, refleksji, wzajemnego motywowania się, dzielenia doświadczeniem. Wszystko w wspierającej, życzliwej i kameralnej atmosferze.

Zajęcia na żywo, każdy ze swojego domu, w wirtualnej sali on-line przez Zoom. Zoom daje nam możliwością aktywnego uczestnictwa, rozmowy w grupie i w parach. Kurs odbywa się realnie – nie jest to zbiór nagrań czy e-learning. Taka forma prowadzenia szkolenia spełnia wymogi stawiane przez Mindfulness Association i po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat.

Szczególnie teraz, w czasach zatrzymania i niepokoju, zmiany i trudności wywołanych pandemią kurs może być bardzo pomocny w radzeniu sobie ze stresem, znalezieniem równowagi i spokoju.

Zajęcia prowadzi Dorota Piasecka, certyfikowana nauczycielka, trenerka Mindfulness Association.

Uważność może być odpowiedzią jak:

👉 radzić sobie z natłokiem myśli?
👉 znaleźć sposób na wyciszenie, zmniejszyć reakcję na stres?
👉 złapać dystans, zwiększyć czas między bodźcem a reakcją?
👉wyłączyć autopilota, być bardziej obecnym także w relacjach z bliskimi, dziećmi?
👉zwiększyć koncentrację, skupienie?
👉wzmocnić odporność wewnętrzną?
👉poprawić jakość snu?
👉poprawić jakość i radość z życia?

✍ Jeśli czujesz, że szukasz odpowiedzi na te pytania lub masz wrażenie, że życie pędzi i przecieka Ci przez palce, zapraszam do przejrzenia informacji o metodzie treningu uważności mindfulness MBLC – Życie w oparciu o uważność

✍Jeśli chcesz porozmawiać o kursie zapraszam na bezpłatną konsultację kontakt@uwazalnia.pl 609038627 lub wypełnij zgłoszenie https://forms.gle/W15955WYEFNBE7qe8

Więcej o metodzie i programie