Co mi dał kurs mindfulness?

Opinie o kursie mindfulness. Czy poleciłabym kurs mindfulness MBLC? Tak polecają kurs absolwenci kursu mindfulness Uważalnia. Jeśli chciałabyś/chciałbyś dowiedzieć się więcej, porozmawiać o swojej ścieżce uważności zapraszam do kontaktu Dorota Piasecka certyfikowana nauczycielka mindfulness MBLC

☑ “Kurs istotnie wspiera w dbaniu o swoją równowagę i dobry stan w codziennym życiu. Codzienne praktyki – na tyle krótkie, że możliwe do wplecenia nawet w intensywne życie, wpływają znacząco na nasz ogólny stan. Potrafimy łatwiej akceptować i przyjmować to, co niewygodne, a też bardziej dostrzegać drobiazgi, które nam służą. Wydłuża nam się czas między bodźcem a reakcję -mamy przestrzeń na podjęcie decyzji. Polecam wszystkim, ale szczególnie rodzicom małych dzieci:) Świetny sposób na zadbanie o siebie, z korzyścią również dla bliskich.”
☑ “Nie zapomnę rodzynki – banalne, a jednak naprawdę zmieniło mój sposób patrzenia na świat, skłoniło do przemyśleń i mam wrażenie, że w tym naprawdę tkwi tajemnica szczęścia :)”
☑ “Z przyjemnością uczestniczyłam w kursie, był to dla mnie mile spędzony czas, dający możliwość wyciszenia, odprężenia i nauki uważnego spoglądania na otoczenie i na siebie oraz umiejętności radzenia sobie ze stresującym tempem życia.”
☑ „Ten kurs uczy jak uważnie, stawiać kroki w podróży życia i zamierzam z tą wiedzą kroczyć. Dziękuję Dorota za cudowną przygodę. 🙏♥️”kurs mindfulness