Uważność – co mogę zyskać?

 Po co mi uważność? Może to kolejna moda?

Jeśli zadajesz sobie pytania jak:
🗯 radzić sobie z natłokiem myśli?
🗯 znaleźć sposób na wyciszenie, zmniejszyć reakcję na stres?
🗯 złapać dystans, zwiększyć czas między bodźcem a reakcją?
🗯 wyłączyć autopilota, być bardziej obecnym także w relacjach z bliskimi, dziećmi?
🗯 zwiększyć koncentrację, skupienie?
🗯 wzmocnić odporność wewnętrzną?
🗯 poprawić jakość snu?
🗯 mieć więcej radości z życia?

To uważność może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

 Czemu ćwiczyć uważność w formie kursu?
Szczególnie teraz, w czasach zatrzymania i niepokoju, zmiany i trudności wywołanych pandemią kurs może być bardzo pomocny w radzeniu sobie ze stresem, znalezieniem równowagi i spokoju.
Aby trening działał potrzeba systematycznej pracy i motywacji.
Biorąc udział w kursie zyskujesz, nie tylko opiekę certyfikowanego nauczyciela i opracowany przez Mindfulness Association program treningu, ale przede wszystkim możliwość pracy w grupie, parach i indywidualnie, refleksji, wzajemnego motywowania się, dzielenia doświadczeniem. Wszystko w wspierającej, życzliwej i kameralnej atmosferze.
 Forma
zajęcia na żywo, każdy ze swojego domu, bez dojazdów i ryzyka kwarantanny – w wirtualnej sali on-line przez Zoom. Interaktywnie, rozmowy w grupie i w parach.
Kurs odbywa się realnie, wirtualna jest tylko sala spotkań.

Forma prowadzenia szkolenia spełnia wymogi stawiane przez Mindfulness Association i po zakończeniu uczestnicy otrzymują certyfikat.

 Prowadząca
Dorota Piasecka zajęcia prowadze osobiście, jestem certyfikowaną nauczycielka, trenerka Mindfulness Association, dzielę się tym co mi służy , co znacząco zmieniło moje życie i co sama stosuję na codzień

 Jeśli czujesz, że szukasz odpowiedzi na te pytania lub masz wrażenie, że życie pędzi i przecieka Ci przez palce, chcesz znaleźć więcej spokoju zapraszam do przejrzenia informacji o metodzie treningu uważności mindfulness MBLC i na bezpłatną konsultację, sesję wstępną napisz maila,  zadzwoń 609038627 lub wypełnij formularz 

Informacje o metodzie znajdziesz też tutaj

Zapraszam na spotkanie wprowadzajace 4 marca o 20:00 – zapisy