Wakacyjny kurs mindfulness MBLC online

Wakacje, to często więcej czasu dla siebie – może masz ochotę skorzystać z “luźniejszego” czasu i zadbać o swój dobrostan z kursem mindfulnes MBLC online?

Potrzebujemy  odpoczywać, znajdować równowagę i ukojenie, uważnie i życzliwie dbać o siebie. Trwają zapisy na wakacyjny kurs mindfulness. Może to dla Ciebie teraz dobry moment?

Uważność to życiowa umiejętność pomagającą lepiej stawiać czoła trudnościom i pełniej przeżywać życie, dostrzegając również pozytywne aspekty, dające poczucie szczęścia i budujące dobrostan.

Zapraszam na kurs Mindfulness Based Living Course (MBLC) zaczynamy od 13 czerwca.

Czy warto w nim wziąć udział?

Najlepiej przeczytać co mówią absolwenci poprzednich edycji?

🔅 Zdecydowanie polecam. Poza oczywistym rozwijaniem uważności, która jest moim zdaniem kluczem do nie poddawania się swoim codziennym automatyzmom, kurs pozwala na spojrzenie na samego siebie oraz swoje myśli czy zachowania z postawą łagodności, zaufania i brakiem oceny, którą tak często sobie “fundujemy”.

🔅 Tak, kurs pozwala zauważyć wiele rzeczy wokół nas.
Pozwala zwolnić w życiu, być bardziej życzliwym dla siebie i innych, wrócić do korzeni. Daje naturalne narzędzia żeby poprawić sobie komfort życia. Miła prowadząca, ma pogodną, kojącą barwę głosu.

🔅 Tak, ponieważ uczy radzenia sobie ze stresem w dzisiejszych zagonionych czasach

🔅 Tak, Oczywiście, każdemu, kto potrzebuje poczuć się pewniej, bezpieczniej, spokojniej, kto szuka rozwoju i spotkania ze sobą

🔅 Tak, na pewno. Kurs to cudowna droga z powierzchownego chaosu w głąb siebie, by zwolnić i usłyszeć swój wewnętrzny głos.
To tylko niektóre z opinii. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i sprawdzić czy to trening dla Ciebie, zapraszam chętnie z Tobą porozmawiam.

📩 Zapraszam na wakacyjny kurs mindfulness Życie w oparciu o uważność (MBLC )
wieczorny od 13 czerwca

Zapisy i bezpłatne konsultacje

Więcej o metodzie i kursie mindfulness online

 

 

z życzliwością
Dorota Piasecka

 

Bezpłatna konsultacja

Porozmawiajmy o treningu CBLC