Uważność w czasach zmiany i trudności

Refleksja nad zmianą i tym co mi osobiście daje uważność.

Wczoraj kolejna grupa zakończyła swój ośmiotygodniowy kurs mindfulness MBLC “Życie w oparciu o uważność”. Trening uważności zaczęliśmy tradycyjnie, w przyjaznej przestrzeni Bez Masek. Epidemia sprawiła, że przenieśliśmy się do przestrzeni on-line. To była wspaniała grupa i wyjątkowy kurs uważności w wyjątkowym czasie. Dziękuję za możliwość wspólnej podróży i odkrywania w praktyce jak uważność pomaga w radzeniu sobie z trudnościami.

Uważność daje  nam odporność i umiętność wracania do stanu równowagi. To był dobry czas na doświadczenie tego w praktyce.
Wideokonferencje Zoom, spotkania bez wychodzenia z domu sprawdziło się na tyle, że na razie kontynuję działania w tej formie. Zachowujemy to co najważniejsze w treningu uważności pracę w grupie i wzajemne wsparcie, prowadzenie, możliwość dzielenia się i wspólnej refleksji.
Kwarantanna to dobry czas na zatrzymanie i pracę z swoim umysłem. Poznanie jak funkcjonuje, jak lepiej radzić sobie ze stresem, napięciem, gonitwą myśli.
Zapraszam zatem na spotkanie otwarte wprowadzenie do mondfulness już w następną sobotę 8 kwietnia o 10-tej. Oczywiście zdalnie.
zapisy

wprowadzenie do uważności

Trwa już kurs on-line we wtorki, ale można dołączyć do nowej grupy on-line w niedzielne wieczory 19-21. Zaczynamy już 26 kwietnia

kurs mindfulness on-line

https://www.facebook.com/events/1342887199228439

A jeśli jesteś z Warszawy i okolic i chcesz docelowo wziąć udział w kursie stacjonarnie mam dwie propozycje:
kurs mix – zaczynamy on-line i jak tylko na to pozwolą okoliczności sanitarne kontynuacja spotkań stacjonarnie – kurs mix w Bez Masek na Pradze Południe
https://www.facebook.com/events/2420400704936610/

oraz stacjonarny kurs w Józefowie.
Więcej szczegółów znajdziesz na https://uwazalnia.pl/kursy-mblc/