Uważność czy można ją ćwiczyć i czemu warto wybrać kurs uważności?

Może zadajesz sobie pytanie, czy warto i czemu ćwiczyć uważność w formie kursu? Może wystarczy książka albo filmy on-line?
Aby trening działał potrzeba systematycznej pracy, utrzymywania motywacji oraz odpowiedniego czasu.
Biorąc udział w kursie zyskujesz, nie tylko opiekę certyfikowanego nauczyciela i opracowany przez Mindfulness Association program treningu, ale przede wszystkim możliwość pracy w grupie, parach i indywidualnie, refleksji, wzajemnego motywowania się, dzielenia doświadczeniem. Wszystko w wspierającej, życzliwej i kameralnej atmosferze.

Zajęcia prowadzę na żywo, każdy ze swojego domu, w wirtualnej sali przez Zoom. Zoom daje nam możliwość aktywnego uczestnictwa, rozmowy w grupie i w parach.

Kurs odbywa się realnie – nie jest to zbiór nagrań czy e-learning. Taka forma prowadzenia szkolenia spełnia wymogi stawiane przez Mindfulness Association i po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat.

Szczególnie teraz, w czasach zatrzymania i niepokoju, zmiany i trudności wywołanych pandemią kurs może być bardzo pomocny w radzeniu sobie ze stresem, znalezieniem równowagi i spokoju.

Zajęcia prowadzi Dorota Piasecka, certyfikowana nauczycielka, trenerka Mindfulness Association.

jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, doświadczyć jak to działa zapraszam po więcej informacji o treningu i na bezpłatną konsultację 

 

Indywidualna rozmowa lub sesja Zoom