Co daje kurs mindfulness?

Kurs mindfulness – Życia opartego na uważności MBLC – na czym polega i co właściwie daje?

Podczas kursu mindfulness rozwijamy uważność i życzliwość. Zdobywamy narzędzia i umiejętności pomagające lepiej stawiać czoła trudnościom i pełniej przeżywać życie, dostrzegając również pozytywne aspekty, dające poczucie szczęścia i budujące dobrostan.  Rozwijamy też bardziej otwartą i życzliwą postawę – łagodząc głos wewnętrznego krytyka i poczucie presji perfekcjonizmu. 

🧘‍♀Co mówią absolwenci poprzednich edycji kursu mindfulness MBLC online? Czy polecają?

🔅 Tak, kurs pozwala zauważyć wiele rzeczy wokól nas.
Pozwala zwolnić w życiu, być bardziej życzliwym dla siebie i innych, wrócić do korzeni. Daje naturalne narzędzia żeby poprawić sobie komfort życia. Miła prowadząca, ma pogodną, kojącą barwę głosu.

🔅 Tak, ponieważ uczy radzenia sobie ze stresem w dzisiejszych zagonionych czasach

🔅 Tak, Już poleciłam 🙂 myślę że warto wiedzieć jak nasz umysł pracuje. Jak wiele rzeczy robimy automatycznie. Fajnie jest wiedzieć że można wyjść poza schemat.

🔅 Tak, Oczywiście, każdemu, kto potrzebuje poczuć się pewniej, bezpieczniej, spokojniej, kto szuka rozwoju i spotkania ze sobą

🔅 Tak, na pewno. Kurs to cudowna droga z powierzchownego chaosu w głąb siebie, by zwolnić i usłyszeć swój wewnętrzny głos.

To tylko niektóre z opinii. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i sprawdzić czy to trening mindfulness dla Ciebie, zapraszam chętnie z Tobą porozmawiam.

Na czym polega kurs mindfulness MBLC  (życia w oparciu o uważność) i czy warto w nim wziąć udział,  najbliższe edycje i więcej informacji o metodzie mindfulness MBLC Życia opartego na uważności – znajdziesz tutaj

z życzliwością

Dorota Piasecka