Kurs mindfulness – kurs życia opartego na uważności, co zawiera:
osiem spotkań w grupie raz w tygodniu, każde trwa dwie godziny. Miejsce to platforma do wideokonferencji Zoom, tak więc trening uważności odbywa się bez wychodzenia z domu, ale spotykamy się na żywo.
Podczas spotkań omawiamy kolejne tematy kursu, każde spotkanie zawiera prowadzone medytacje uważności, interaktywną pracę w grupie, teorię, ćwiczenia, omawianie doświadczeń. W środku kursu odbywa się Dzień Uważności, sześciogodzinne spotkanie w niedzielę, pogłębiające efekty treningu.
otrzymasz nagrane przez prowadzącą ćwiczenia do wykonywania w domu oraz zestaw wskazówek, inspiracji do wprowadzania uważności do codziennego życia. Praca z własna pomiędzy spotkaniami (min 30 min. dziennie) jest bardzo ważna w uzyskaniu efektów.
nie tylko podczas zajęć, ale także wsparcie pomiędzy spotkaniami i w praktyce domowej. Po kursie możliwość kontynuowania praktyki mindfulness podczas spotkań dla absolwentów i w zamkniętej grupie Absolwenci oraz uczestnictwa w drugim etapie 9 tygodniowym kursie compassion CBLC.
nagrania medytacji uważności – pakiet praktycznych narzędzi do stosowania na co dzień, podręcznik książka opracowany przez Mindfulness Association
limit miejsc do 8 osób, co zapewnia komfort pracy, wsparcie grupy i trenera.
całość zamyka certyfikat ukończenia 8 tygodniowego kursu życia opartego na uważności – MBLC wydany przez nauczyciela certyfikowanego przez Mindfulness Association potwierdzający osobistą praktykę mindfulness i udział w kursie uważności – warunkiem ukończenia kursu jest udział w spotkaniach.
Sesja 1 Zacznij tu i teraz
Sesja 2 Ciało jest zawsze tu i teraz
Sesja 3 Wprowadzenie do oparcia uważności
Sesja 4 Praca z rozproszeniem
Sesja 5 Badanie nurtu
Sesja 6 Badanie postawy Obserwatora
Dzień praktyki
Sesja 7 Akceptacja i współczucie dla siebie
Sesja 8 Życie oparte na uważności
Sesja 9 Twoje dalsze życie
Zobacz jak możesz dać sobie czas na uważne i życzliwe zadbanie o siebie.
Miło mi będzie Ci towarzyszyć, jestem certyfikowaną trenerką uważności i współczucia – mindfulness MBLC i compassion CBLC -certyfikowaną w Mindfulness Association, superwizorką, regularnie prowadzę kursy i szkolenia. Ale przede wszystkim dzielę się uważnością z własnej praktyki.
