Rodzicielstwo z uważnością i współczuciem

Bycie rodzicem 👨‍👩‍👧 to oprócz radości, miłości i dumy także codzienne zmaganie ze stresem, lękiem, obawami.
Krytyczne głosy czy jestem dobrą Mamą, dobrym Tatą, emocje, które często biorą górę. Czasami błędne koło, które trudno zatrzymać.
A jakby spotkać się z tymi codziennymi doświadczeniami we wspierającej atmosferze, ze wsparciem prowadzącej, w grupie rodziców i poszukać zręcznych sposobów na zadbanie o swój rodzicielski spokój i ciepłe serce. Tym właśnie jest kurs Rodzicielstwo z uważnością i współczuciem.
Dowiadujemy się jak funkcjonują nasze umysły, jak regulowane są emocje 👦, co daje otwartość, życzliwość zamiast wewnętrznego krytyka.
Może to dla Ciebie dobry czas Mamo 👩‍🍼 lub Tato 🧑‍🍼, aby zadbać o siebie z uważnością i współczuciem? Zastąpić nawykowe reakcje świadomymi odpowiedziami. Często wiele uwagi jako rodzice poświęcamy wzmacnianiu naszych dzieci, a kiedy dajemy sobie czas dla siebie i rozwijanie swoich zasobów?
Tak naprawdę uważny i wyregulowany emocjonalnie rodzic to najlepszy prezent 🎁 jaki możemy dać dziecku. Pomaga w budowaniu bezpiecznych wzorców przywiązania, poczucia bezpieczeństwa.
I pozwala w pełni cieszyć się rodzicielstwem oraz z większą akceptacją i spokojem przyjmować to co się pojawia.
Zapraszam na unikatowy kurs wspierający Ciebie jako rodzica. Bez presji, z uważnością, spokojem i łagodnością dla zmagań i stresu, którymi często wypełnione jest rodzicielstwo.
Więcej informacji o kursie, programie spotkań w wydarzeniu, z przyjemnością z Tobą porozmawiam o udziale, wskazaniach, odpowiem na pytania.
Nauczycielka metody Rodzicielstwo z Uważnością i Współczuciem MCP w trakcie certyfikacji